Bize Ulaşın: +90 (212) 671 39 51 - info@vitamiks.com Sosyal Medyada Vitamiks:
TR EN

Vitamiks'ten Global İşbirliği

- 8 Temmuz 2018 Pazar

“Vitamiks”, küresel ölçekli gıda zenginleştirme ve takviye projelerinde, gıda üreticilerini, premiks alımlarını kolaylaştıracak şekilde destekleyen ve WFP (Dünya Gıda Programı) ile işbirliği halinde çalışan, GAIN (Global Alliance for improved Nutrition) için onaylı 19 tedarikçiden birisidir.
 
GAIN, kaliteli vitamin ve mineral premikslerinin daha kolay ve güvenilir  bir yoldan tedariğinin sağlanması ve daha uygun maliyetlerde oluşturulmasını desteklemek üzere, küresel boyutta gıda zenginleştirme projelerine yardımcı olmak üzere 2009 yılında kurulmuştur. 

GAIN, gelişmekte olan ülkelerdeki yetersiz beslenen nüfus için, bugüne kadar 45 ülkeye 64 milyon ABD doları değerinde vitamin ve mineral premiksi tedarik etmiştir. Bu şekilde her yıl yaklaşık 120 milyon nihai tüketiciye ulaşılmakta olduğu tahmin edilmektedir.

GAIN, tüm dünyada, 19 premiks şirketi, 15 vitamin ve mineral tedarikçisi ve 7 MNP (Micro Nutrient Powder=Toz Mikro Besinler) üreticisi ile çalışmaktadır.

GAIN hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için lütfen  http://gpf.gainhealth.org/suppliers/current-suppliers sayfasını ziyaret ediniz.
 

Yorumlar
Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum bırakabilirler.
Yorum başlığı:
Yorum: